Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj
W trakcie realizacji
Featured Polecany

Podstawowe modelowanie części, złożenia, rysunki

Biuro Cadvantage ul. Dzieci Warszawy 48, Warszawa

Kurs podstawowy dedykowany jest początkującym użytkownikom programu. Obejmuje podstawowe modelowanie części, budowę złożeń oraz tworzenie dokumentacji technicznej. Nie wymaga znajomości programu, naukę zaczynamy od zera. Każdy użytkownik, który pragnie poznać program SOLIDWORKS powinien rozpocząć naukę od tego kursu, jest to jednocześnie wstęp do dalszych, bardziej zaawansowanych szkoleń.

2800PLN netto
Featured Polecany

Podstawowy kurs SOLIDWORKS dla wykładowców i nauczycieli

Biuro Cadvantage ul. Dzieci Warszawy 48, Warszawa

Podstawowy kurs SOLIDWORKS dla wykładowców i nauczycieli obejmuje podstawy modelowania części, złożenia, rysunki oraz konstrukcje spawane i arkusze blach. Oprócz standardowego materiału dotyczącego omówienia funkcjonalności programu, uczestnicy dowiedzą się jakie są najczęściej popełniane błędy w trakcie nauki oraz jak ich unikać. Standardem w szkoleniu są triki i skróty, które bardzo przydają się w codziennej pracy.

3900PLN netto
Featured Polecany

Zaawansowane modelowanie części i złożeń

Biuro Cadvantage ul. Dzieci Warszawy 48, Warszawa

Zaawansowany kurs SOLIDWORKS składa się z zaawansowanego modelowania części oraz zaawansowanego modelowania złożeń. Przeznaczony jest dla użytkowników, którzy sprawnie posługują się programem, np. odbyli już wcześniej kurs podstawowy. Dzięki temu kursowi nauczysz się sprawie używać zaawansowanych funkcji programu, takich jak wyciągnięcie po ścieżce i po profilach oraz poznasz dodatkowe techniki modelowania złożeń.

1900PLN